Matný LED difuzor KLUŚ DILENSO-22
Artikelnummer: B17173T_1 B17173T_2 B17173T_3 Variante wählenDetaillierte Produktbeschreibung
Matný optický LED difuzor s označením DILENSO-22 30DEG je výrobkem z polykarbonátu v nejvyšší produktové kvalitě s tovární výrobou v EU. Pro jeho výrobu vybrali techničtí designéři společnosti KLUŚ materiály společnosti Bayer s vysokou odolností a odrazivostí, které maximalizují propustnost světla a zajišťují dlouhou životnost difuzoru. Společně s kompatibilními #tablink#profily# ALU profily a lištami## slouží pro malosériovou výrobu svítidel v PROFI kvalitě.
Matný optický difuzor pro LED pásky a svítící ohebné pásky umožňuje průchod světla se zesílením a soustředěním světleného toku do úhlu 30°. Osvětlení skrze matný / semi-transparent difuzor DILENSO-22 30DEG zabraňuje tvorbě ostrých stínů, nemusí však poskytnou zcela rovnoměrný a plošný efektu světla. Matný optický difuzor DILENSO-22 30DEG představuje sofistikovaný výrobek v oblasti osvětlovací techniky, který poskytuje specifické osvětlovací parametry, jež ocení především světelní technici a inženýři. Jeho použití doporučujeme také z těchto důvodů:
- Atraktivní a kompaktní a design osvětlení
- Ochrana LED pásku proti vlhku, prachu a mechanickému poškození
- Difuze světla - má schopnost rozptýlit světlo bez tvorby ostrých stínů
Matný optický difusor pro LED profily a lišty KLUŚ DILENSO-22 30DEG má níže uvedené charakteristické vlastnosti:
- Vynikající světelné vlastnosti v kategorii matných LED difuzorů
- Oboustranná odolnost proti UV záření
- Zvýšená odolnost proti vnějším atmosférickým vlivům
- Zesílení výkonu zdroje světla v úhlu osvětlení 30°
- Umožňuje průchod světla s propustností až 63%
Součástí dodávky zboží je pouze matný optický LED difuzor DILENSO-22 30DEG ve vybrané délce:
Délka / rozměr:
- 1000 mm (± 1%)
- 2000 mm (± 1%)
- 3000 mm (± 1%)
Jak namontovat matný optický LED difuzor DILENSO-22 30DEG do lišty nebo profilu?
Matný optický difuzor KLUS DILENSO-22 30DEG nainstalujete formou nacvaknutí / vmáčknutí do hliníkové lišty nebo profilu. Montáž je snadná, není potřeba žádných dalších pomůcek. Matný difuzor LED pásek zcela překryje. V případě potřeby je možné jej kdykoliv z lišty nebo profilu demontovat a poté vrátit zpět.
Technische Zeichnung
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | LED-Abdeckungen |
|---|---|
| Garantie: | 2 Jahre |
| EAN: | 5902280351863 |
| Breite: | 16-26 mm |
| Lichtdurchlässigkeit: | 46-69% |
| Spezifische Funktionen: | Beständigkeit gegen UV-Strahlung, mit optischer Linsenfunktion |
| Marke: | KLUŚ - Official Distributor |
| Art der Abdeckung: | matt |
| Hersteller: | KLUŚ |
| SKU-Code: | B17173T |
| Abmessung (B/H): | 22,8 x 9 mm |
| Längentoleranz: | ±1% |
| maximale Länge (aus Bestellung): | 6 m |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
