Zaoblený LED difuzor čirý KLUŚ LENSO-11
Artikelnummer: B17202C_1 B17202C_2 B17202C_3 Variante wählenDetaillierte Produktbeschreibung
Zaoblený čirý LED difuzor se speciálními optickými vlastnostmi a označením LENSO-11R 10-90DEG je výrobkem z polykarbonátu v nejvyšší produktové kvalitě s tovární výrobou v EU. Pro jeho výrobu vybrali techničtí designéři společnosti KLUŚ materiály s vysokou odolností a odrazivostí, které maximalizují propustnost světla a zajišťují dlouhou životnost difuzoru. Společně s kompatibilními #tablink#profily# ALU profily a lištami## slouží pro malosériovou výrobu svítidel v PROFI kvalitě.
Zaoblený optický difuzor pro LED pásky a svítící ohebné pásky umožňuje průchod světla se zesílením a soustředěním světleného toku. Osvětlení skrze čirý / transparentní difuzor LENSO-11R 10-90DEG je zcela bez difuze. Ostré světlo může být nepříjemné na oči a způsobovat únavu nebo podráždění zraku. Čirý optický difuzor LENSO-11R 10-90DEG představuje sofistikovaný výrobek v oblasti osvětlovací techniky, který poskytuje specifické osvětlovací parametry, jež ocení především světelní technici a inženýři. Použití čirého difuzoru doporučujeme z těchto důvodů:
- Kompaktní a design osvětlení
- Ochrana LED pásku proti vlhku, prachu a mechanickému poškození
Zaoblený čirý difusor pro LED profily a lišty KLUŚ LENSO-11R 10-90DEG má níže uvedené charakteristické vlastnosti:
- Vynikající světelné vlastnosti v kategorii čirých LED difuzorů
- Oboustranná odolnost proti UV záření
- Zvýšená mechanická odolnost díky zesílené konstrukci světelné části
- Zvýšená odolnost proti vnějším atmosférickým vlivům
- Zesílení výkonu zdroje světla v úhlu osvětlení 10-90°
- Umožňuje průchod světla s propustností až 80%
Součástí dodávky zboží je pouze čirý zaoblený LED difuzor LENSO-11R 10-90DEG ve vybrané délce:
Délka / rozměr:
- 1000 mm (± 1%)
- 2000 mm (± 1%)
- 3000 mm (± 1%)
Jak namontovat čirý LED difuzor LENSO-11R 10-90DEG do lišty nebo profilu?
Zaoblený čirý difuzor KLUS LENSO-11R 10-90DEG nainstalujete formou nacvaknutí / vmáčknutí do hliníkové lišty nebo profilu. Montáž je snadná, není potřeba žádných dalších pomůcek. čirý difuzor LED pásek zcela překryje. V případě potřeby je možné jej kdykoliv z lišty nebo profilu demontovat a poté vrátit zpět.
Technische Zeichnung
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | LED-Abdeckungen |
|---|---|
| Garantie: | 2 Jahre |
| EAN: | 5906660783657 |
| Breite: | 0-15 mm |
| Lichtdurchlässigkeit: | 70-95% |
| Spezifische Funktionen: | mit optischer Linsenfunktion |
| Marke: | KLUŚ - Official Distributor |
| Art der Abdeckung: | transparent |
| Hersteller: | KLUŚ |
| SKU-Code: | B17202C |
| Abmessung (B/H): | 14,53 x 10 mm |
| Längentoleranz: | ±1% |
| maximale Länge (aus Bestellung): | 6 m |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
