Zaoblený LED difuzor mléčný KLUŚ KOPRO-38R
Artikelnummer: B17092S_1 B17092S_2 B17092S_3 Variante wählenDetaillierte Produktbeschreibung
Zaoblený mléčný LED difuzor s označením KOPRO-38R je výrobkem z polykarbonátu v nejvyšší produktové kvalitě s tovární výrobou v EU. Pro jeho výrobu vybrali techničtí designéři společnosti KLUŚ materiál s vysokou odolností a odrazivostí, který minimalizuje světlené ztráty a zajišťuje dlouhou životnost difuzoru. Společně s kompatibilními #tablink#profily# ALU profily a lištami## slouží pro malosériovou výrobu svítidel v PROFI kvalitě.
Zaoblený mléčný difuzor pro LED pásky a svítící ohebné pásky je vhodný pro dosažení měkkého plošného / rovnoměrného efektu světla od světleného zdroje. Difuze světla skrze mléčný / saténový difuzor KOPRO-38R snižuje míru oslnění a tím zabraňuje nadměrné únavě očí. Jeho použití doporučujeme také z těchto důvodů:
- Atraktivní a kompaktní design osvětlení
- Ochrana LED pásku proti vlhku, prachu a mechanickému poškození
- Rovnoměrná difuze a plošné rozptýlení světla - má schopnost rovnoměrně rozptýlit světlo bez tvorby ostrých stínů nebo viditelných LED diod
Zaoblený mléčný difusor pro LED profily a lišty KLUŚ KOPRO-38R má níže uvedené charakteristické vlastnosti:
- Nejlepší světelné vlastnosti v kategorii mléčných LED difuzorů
- Zvýšená odolnost proti UV záření a povětrnostním vlivům
- Umožňuje průchod světla s propustností až 70%
Součástí dodávky zboží je pouze mléčný zaoblený LED difuzor KOPRO-38R ve vybrané délce:
Délka / rozměr:
- 1000 mm (± 1%)
- 2000 mm (± 1%)
- 3000 mm (± 1%)
Jak namontovat mléčný LED difuzor KOPRO-38R do lišty nebo profilu?
Mléčný zaoblený difuzor KLUS KOPRO-38R nainstalujete formou nacvaknutí / vmáčknutí na hliníkovou lištu nebo profil. Montáž je snadná, není potřeba žádných dalších pomůcek. Mléčný difuzor LED pásek zcela překryje. V případě potřeby je možné jej kdykoliv z lišty nebo profilu demontovat a poté vrátit zpět.
Technische Zeichnung
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | LED-Abdeckungen |
|---|---|
| Garantie: | 2 Jahre |
| EAN: | 5906660788706 |
| Breite: | 27-150 mm |
| Lichtdurchlässigkeit: | 70-95% |
| Marke: | KLUŚ - Official Distributor |
| Art der Abdeckung: | milchig |
| Hersteller: | KLUŚ |
| SKU-Code: | B17092S |
| Abmessung (B/H): | 37,8 x 4,4 mm |
| Längentoleranz: | ±1% |
| maximale Länge (aus Bestellung): | 6 m |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
