Hranatý LED difuzor matný KLUŚ KIDES-DUO-33S
Artikelnummer: B17131T_1 B17131T_2 B17131T_3 Variante wählenDetaillierte Produktbeschreibung
Hranatý matný LED difuzor s označením KIDES-DUO-33S je výrobkem z polykarbonátu v nejvyšší produktové kvalitě s tovární výrobou v EU. Pro jeho výrobu vybrali techničtí designéři společnosti KLUŚ materiály s vysokou odolností a odrazivostí, které maximalizují propustnost světla a zajišťují dlouhou životnost difuzoru. Společně s kompatibilními #tablink#profily# ALU profily a lištami## slouží pro malosériovou výrobu svítidel v PROFI kvalitě.
Hranatý matný difuzor pro LED pásky a svítící ohebné pásky umožňuje průchod světla s velmi malou ztrátou intenzity vlivem jemné difuze světla od světleného zdroje. Osvětlení skrze matný / semi-transparent difuzor KIDES-DUO-33S zabraňuje tvorbě ostrých stínů, nemusí však poskytnou zcela rovnoměrný a plošný efektu světla. Jeho použití při výrobě svítidel může být specifické a doporučujeme jej důkladně zvážit. Matný difuzor nabízí tyto charakteristické vlastnosti:
- Atraktivní a kompaktní a design osvětlení
- Ochrana LED pásku proti vlhku, prachu a mechanickému poškození
- Difuze světla - má schopnost rozptýlit světlo bez tvorby ostrých stínů
Hranatý matný difusor pro LED profily a lišty KLUŚ KIDES-DUO-33S má níže uvedené charakteristické vlastnosti:
- Vynikající světelné vlastnosti v kategorii matných LED difuzorů
- Oboustranná odolnost proti UV záření
- Zvýšená mechanická odolnost díky zesílené konstrukci světelné části
- Zvýšená odolnost proti vnějším atmosférickým vlivům
- Umožňuje průchod světla s propustností až 84%
Součástí dodávky zboží je pouze matný hranatý LED difuzor KIDES-DUO-33S ve vybrané délce:
Délka / rozměr:
- 1000 mm (± 1%)
- 2000 mm (± 1%)
- 3000 mm (± 1%)
Jak namontovat matný LED difuzor KIDES-DUO-33S do lišty nebo profilu?
Hranatý matný difuzor KLUS KIDES-DUO-33S nainstalujete formou nacvaknutí / vmáčknutí do hliníkové lišty nebo profilu. Montáž je snadná, není potřeba žádných dalších pomůcek. Matný difuzor LED pásek zcela překryje. V případě potřeby je možné jej kdykoliv z lišty nebo profilu demontovat a poté vrátit zpět.
Technische Zeichnung
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | LED-Abdeckungen |
|---|---|
| Garantie: | 2 Jahre |
| EAN: | 5902280308300 |
| Breite: | 27-150 mm |
| Lichtdurchlässigkeit: | 70-95% |
| Spezifische Funktionen: | Beständigkeit gegen UV-Strahlung |
| Marke: | KLUŚ - Official Distributor |
| Art der Abdeckung: | matt |
| Hersteller: | KLUŚ |
| SKU-Code: | B17131T |
| Abmessung (B/H): | 37,1 x 23 mm |
| Längentoleranz: | ±1% |
| maximale Länge (aus Bestellung): | 6 m |
| aufrollbar: | ja |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
