Půlkulatý LED difuzor čirý KLUŚ G-22R
Artikelnummer: B17006C_1 B17006C_2 B17006C_3 Variante wählenDetaillierte Produktbeschreibung
Půlkulatý čirý LED difuzor s označením G-22R je výrobkem z polykarbonátu v nejvyšší produktové kvalitě s tovární výrobou v EU. Pro jeho výrobu vybrali techničtí designéři společnosti KLUŚ materiály s vysokou odolností a odrazivostí, které maximalizují propustnost světla a zajišťují dlouhou životnost difuzoru. Společně s kompatibilními #tablink#profily# ALU profily a lištami## slouží pro malosériovou výrobu svítidel v PROFI kvalitě.
Půlkulatý čirý difuzor pro LED pásky a svítící ohebné pásky umožňuje průchod světla bez výrazného zkreslení nebo ztráty intenzity od světleného zdroje. Osvětlení skrze čirý / transparentní difuzor G-22R je zcela bez difuze, vyznačuje se tvorbou ostrých stínů. Ostré světlo může být nepříjemné na oči a způsobovat únavu nebo podráždění zraku. Ve specifických provozech dokáže tento typ ostrého osvětlení také narušovat světlenou pohodu / atmosféru. Použití čirého difuzoru doporučujeme z těchto důvodů:
- Kompaktní a design osvětlení
- Ochrana LED pásku proti vlhku, prachu a mechanickému poškození
Půlkulatý čirý difusor pro LED profily a lišty KLUŚ G-22R má níže uvedené charakteristické vlastnosti:
- Vynikající světelné vlastnosti v kategorii čirých LED difuzorů
- Oboustranná odolnost proti UV záření
- Zvýšená mechanická odolnost díky zesílené konstrukci světelné části
- Zvýšená odolnost proti vnějším atmosférickým vlivům
- Umožňuje průchod světla s propustností až 94%
Součástí dodávky zboží je pouze čirý půlkulatý LED difuzor G-22R ve vybrané délce:
Délka / rozměr:
- 1000 mm (± 1%)
- 2000 mm (± 1%)
- 3000 mm (± 1%)
Jak namontovat čirý LED difuzor G-22R do lišty nebo profilu?
Půlkulatý čirý difuzor KLUS G-22R nainstalujete formou nacvaknutí / vmáčknutí do hliníkové lišty nebo profilu. Montáž je snadná, není potřeba žádných dalších pomůcek. čirý difuzor LED pásek zcela překryje. V případě potřeby je možné jej kdykoliv z lišty nebo profilu demontovat a poté vrátit zpět.
Technische Zeichnung
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | LED-Abdeckungen |
|---|---|
| Garantie: | 2 Jahre |
| EAN: | 5906660787297 |
| Breite: | 16-26 mm |
| Lichtdurchlässigkeit: | 70-95% |
| Spezifische Funktionen: | erhöhte mechanische Beständigkeit, Beständigkeit gegen UV-Strahlung |
| Marke: | KLUŚ - Official Distributor |
| Art der Abdeckung: | transparent |
| Hersteller: | KLUŚ |
| SKU-Code: | B17006C |
| Abmessung (B/H): | 24,3 x 15,7 mm |
| Längentoleranz: | ±1% |
| maximale Länge (aus Bestellung): | 6 m |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
